У смілянській гімназії влаштували козацькі забави та благодійний ярмарок

P115027814 жовтня громадяни нашої держави відзначають православне свято Покрови, День українського козацтва і День захисника України. Триєдине свято знайшло відображення і в житті гімназистів. Учні влаштували фотовиставку “Мій тато – захисник України”, адже кожен 20-й батько гімназиста або служив у зоні АТО, або зараз захищає мирних жителів від терористів. Кожен знімок супроводжується довідковою інформацією і зверненням військовослужбовців до гімназистів із вдячністю за вшанування і повагу та побажаннями миру.

Благодійний ярмарок домашніх смаколиків зібрав 3299 гривень. Найактивнішу участь взяли учні 7-А, 8-А і 10-А класів. Рішенням активу гімназійної дитячої організації “Сенаторець” кошти будуть використані на придбання подарунків дітям героя-захисника Є.Войцехівського та допомогу учням, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

P1150281Спортивно-розважальна програма “Козацькі забави” нагадала гімназистам про козацький статут, перевірила знання історії, випробувала учасників на кмітливість, спритність і відчуття командного духу. У межах відзначення свят відбувся фестиваль патріотичної пісні.

Прес-центр гімназії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *