У смілянській дитячій бібліотеці замінили бібліотекарів

IMG_6287 Як повідомляє завідуюча сектором 1-4 кл. та дошк. Центральної дитячої бібліотеки Юлія Близнюк, у бібліотеці провели День самоврядування: «Міняю бібліотекаря». Напередодні професійного свята, Всеукраїнського дня бібліотек в Україні, бібліотекарі сектору обслуговування 1-4 кл. та дошк. влаштували День самоврядування. Обмінялись на кілька годин ролями бібліотекарі зі своїми найактивнішими читачами, учнями 4-Бкл. НВК « Лідер», Градіновіч Дар’єю, Ткаченко Анною, Федоровою Ніколь та Філь Євгенієм.

Наші нові «тимчасові» колеги дуже впевнено почували себе за кафедрою, на диво швидко зрозуміли, як правильно заповнювати читацький формуляр, без страху і збентеження спілкувалися з юними читачами дитячої книгозбірні, демонстрували свої знання з літератури, пропонували свою допомогу у виборі книг та сміливо радили твори, які читали самі.
Побувавши в ролі бібліотекарів, юні « читачі-колеги» на власному досвіді переконалися в тому, що професія бібліотекаря унікальна: вона складна, відповідальна, різноплано¬ва та цікава. Звісно, бібліотекар не зводить будинки, але своєю працею прокладає дорогу у світ знань і мудрості, у світ людських душ і сер¬дець.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *