У Смілу прибула гуманітарна допомога із-за кордону. Її відправлять в дві області

photo_2022-04-05_16-04-13Учора прибув черговий гуманітарний вантаж, цього разу з Польщі. Це речі особистої гігієни, підгузки та ліки. Доставили допомогу працівники ТОВ «Завод Смілянська Хлодня», керівник – Олена Кисла.

Підприємство активно долучається до багатьох проектів, які реалізовуються у Смілі і у Черкаському районі загалом. Про це розповіла у своєму Телеграм-каналі голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.

Органи влади також всебічно сприяють діяльності підприємства, зокрема щодо організації виїзду працівників за кордон у зв’язку з отриманням гуманітарної допомоги та для вирішення виробничих питань. В умовах воєнного часу це питання є досить актуальним.

Черкаська РВА, за сприяння обласної військової адміністрації, допомагає в питанні оформлення пакету документів.

Таким чином, громадяни та волонтери можуть перебувати в іншій державі до 10 днів з метою вирішення виробничих питань та/або отримання гуманітарного вантажу.

Керівниця Черкаського району висловила вдячність заводу «Смілянська Хлодня», які віднайшли можливість доставити гуманітарний вантаж, повертаючись на Україну з відрядження, а також небайдужим полякам за їх добру справу.

Гуманітарну допомогу направлять у регіони, які цього потребують – до Харківської та Донецької областей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *