У Смілу із презентацією книжок приїхав дитячий письменник Іван Андрусяк

dsc_0030-2Сьогодні у центральну дитячу бібліотеку із презентацією серії книжок для дітей приїхав письменник Іван Андрусяк. У читальній залі зустрітися із автором дитячих творів прийшли школярі із гімназії (5-А клас, кер. Наталія Власик) та ЗОШ №5 (4-А клас, кер. Світлана Артеменко). Захід отримав назву «З любов’ю до дітей» і під цим гаслом відбулася презентація. Письменник спілкувався із дітьми та декламував вірші із своїх книжок, трилогії казок про таких героїв як Чупакабра та Чакалка.

У виконанні Івана Андрусяка присутні почули вірші про казкову Чакалку, яка забирає дітей у мішку в ліс, Чупакабру, а також вірш «про те, що не можна чути мерам і депутатам».

Головна ідея, яку доносить до своїх маленьких читачів в усіх дитячих творах Іван Андрусяк полягає в тому, що сучасні діти мають пізнати себе. «Той, хто читає добрі книжки, той має світліший розум», зазначив у своєму виступі автор.

У свої твори Іван Андрусяк вкладає особливий зміст, в першу чергу зацікавити свою дитячу аудиторію до читання, яке з часом, у шкільні роки стає все меншим, але, що головне, книжки автора вчать дітвору як важливо якомога раніше відшукати себе у цьому світі, як кажуть «вловити те, що твоє».

Зі свого боку юні актори із театру-студії «Попелюшка» подарували гостю інсценізацію одного із творів Івана Андрусяка, тематичний плакат-аплікацію, декламували вірші.

Зустріч із дітьми розпочала день виступів автора у Смілі. Окрім цього письменник також провів творчу зустріч у центральній бібліотеці та літературний вечір «Кохання в житті та літературі» у бібліотеці філії №5.

dsc_0968-2 dsc_0955-2 dsc_0057-2dsc_0054-2 dsc_0037-2dsc_0034-2dsc_0048-2

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *