У Смілянському відділі міграційної служби турбуються про доступність до послуг

Адміністративні послуги, які надає міграційна служба, доступні всім. Варто заявити фахівцям служби про намір оформити біометричні документи та отримати чіткий перелік дій та документів.

18-річний смілянин Іван прибув до Смілянського відділу УДМС у Черкаській області для оформлення нової ID-картки у зв’язку із закінченням строку дії попереднього паспорта громадянина України.

Юнак попердньо проконсультувався чи зможе безперешкодно отримати послугу, адже пересувається на колісному кріслі. Дізнався про доступність усіх підрозділів служби для маломобільних груп населення. Усунення фізичних бар’єрів та створення комфортних умов у підрозділах забезпечується наявністю пандусів або кнопки виклику персоналу, який при потребі допоможе потрапити всередину будівлі і скористатися необхідними послугами.

За місяць хлопець отримав готовий паспорт громадянина України у формі картки, витративши на процедури оформлення та отримання до півгодини часу.

Міграційна служба враховує потреби всіх груп у суспільстві та створює доступні умови для кожного під час отримання адміністративних послуг у межах реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.