У Смілянському відділі міграційної служби оновили умови надання послуг

Покращення умов надання послуг громадянам залишається в Управлінні ДМС у Черкаській області пріоритетним навіть у період воєнного часу. Отримати бажані послуги у поліпшених умовах віднедавна громадяни мають змогу у Смілянському відділі Управління ДМС у Черкаській області.

Це – один із найбільших підрозділів служби в області. За 11 місяців року майже 15 тисяч жителів Смілянщини відвідали підрозділ для оформлення та отримання біометричних документів.

Підрозділ активно співпрацює з інтернатними закладами по напряму документування паспортними документами осіб, які там перебувають.

Іноземці, зареєстровані на території Смілянщини, Кам’янщини та Шполянщини, мають змогу подати заяви на продовження строку перебування, отримання дозволу на імміграцію в Україну та визнання особою без громадянства до Смілянського відділу. Працівники ефективно працюють по напряму протидії нелегальній міграції на території обслуговування.

Сміляни зазначають, що відвідувати осучаснений підрозділ стало приємніше, адже отримання якісних послуг нерозривно поєднане з комфортними умовами.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.