У смілянському терцентрі продовжують допомагати літнім людям: як їх підтримують

Робочий тиждень розпочався для працівників територіального центру з повторного інструктажу з охорони праці. За тиждень працівники центру надали консультації 5 особам про отримання соціальної послуги догляд вдома, натуральна допомога.

У відділенні догляду вдома працює 21 соціальний робітник. Кожного дня вони відвідують своїх підопічних та надають соціальні послуги згідно державних стандартів.

Фахівець із соціальної допомоги вдома провів 4 особам оцінювання потреб особи/сім’ї у соціальних послуг, 13 особам повторно складено акт оцінки потреб особи/сім’ї у соціальних послугах.

Соціальний працівник відділення догляду вдома провів одне комплексне визначення ступеня індивідуальних потреб.

За тиждень працівники терцентру провели 12 перевірок робити соціальних робітників ( зауважень і претензій немає). У відділенні денного перебування проводять  різноманітні заходи для поліпшення стану відвідувачів, і арт-терапія – один з них.

«Лікування мистецтвом» застосовується для профілактики деменції і депресивного стану літніх людей, допомагає впоратися з наслідками фізичних недуг. Клуб активного довголіття, де опановують розмаїття технік з традиційного рукоділля, відвідали нині 12 осіб.

У відділенні створено курс “Вокалу” особи похилого віку з задоволенням займаються співом.

Кабінет ЛФК відвідали 14 осіб. Курс масажу розпочали 4 особи. Пунктом прокатом немоторизованих засобів пересування скористалися 4 особи.

Перукарське мистецтво – це мистецтво дарувати радість та позитивні емоції. “Перукарня 60+” користується великим попитом у нашому місті.

За тиждень перукарню відвідало 43 особи. Перукарські послуги надаються вразливим верствам населення на безкоштовній основні. Робота терцентру триває.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.