У Смілянському промислово-економічному коледжі провели навчання з пожежної безпеки

Його учасниками стали студенти, викладачі та співробітники коледжу. Навчання провели провідні інспектори відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Черкаського районного управління ГУ ДСНС України в Черкаській області підполковники служби цивільного захисту Ірина Лисенко та Юлія Харченко.

За сигналом пожежного оповіщення всі присутні були швидко евакуйовані з приміщення на подвір’я. Ірина Лисенко нагадала головні правила поведінки при виникненні пожеж, також ознайомила з причинами їх розвитку та поширення, основними засобами припинення горіння, обов’язками та діями у разі пожежі, типами вогнегасників та особливостями їх експлуатації. Всі бажаючі мали можливість скористатися вогнегасниками при гасінні уявної пожежі.

Такі практичні навички дають необхідну базу для швидкого та ефективного реагування в разі виникнення пожежі. Загалом слід відзначити важливість такого заходу, адже знання, здобуті учасниками освітнього процесу, сприятимуть підвищенню рівня пожежної безпеки, що є одним із необхідних чинників успішної роботи коледжу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.