У смілянському ліцеї проводять заходи з нагоди 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди

Третього грудня виповнюється 300 років від дня народження Григорія Сковороди – видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, педагога. У Смілі шанують видатного українця різноманітними цікавими заходами, зокрема, у школах.

З нагоди ювілейого Дня народження у смілянському ліцеї “Лідер” організували різноманітні заходи, що сприяли популяризації багатоаспектної спадщини митця, його життєвих поглядів.

Для учнів 5 класів і ІІ-і, ІІІ-і та ІV-б провели екскурс в минуле “Сковорода очима дітей”, підготували інтерактивну карту подорожей філософа “Крокуємо за Григорієм Сковородою”, проєкт “Світ Сковороди”, інформаційну хвилинку “Непізнаний Сковорода”.

«Не за обличчя судіть, а за серце. Як хто посіє в юності, так кожен в старості. Не шукай щастя за морем» – його мудрість проста, однак завжди актуальна.

Цікавий факт – Григорій Сковорода, за версією ЮНЕСКО, є одним з 5 мудреців світу – разом із Сократом, Конфуцієм, Спінозою і Ганді. Їх усіх об’єднує принцип: «жив, як учив». Українцям є ким пишатися!

А наскільки ви знаєте про неспійманого світом Григорія Сковороду? Перевірте свої знання за допомогою вікторини від учнів ІІ-і курсу. За цим посиланням ви зможете перевірити свої знання. https://www.fyrebox.com/play/exorvqdnrnaqgrd2l3

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.