У Смілянському лісгоспі завершили сезон доглядів за лісовими культурами

Попри складну та нестабільну ситуацію в країні, лісівники Смілянщини справно тримають стрій: відповідально виконують заплановані роботи, а деколи навіть більше.

На даний момент у Смілянському лісгоспі завершився сезон доглядів за лісовими культурами.

Лісівники, керуючись ідеєю постійного вдосконалення та підвищення економічної ефективності, все більше й більше надають перевагу механізованим видам доглядів. Завдяки цьому вдалося набагато швидше обробити великі площі лісових ділянок та зекономити витратну частину робіт.

Щоб якомога краще оптимізувати механізовані догляди за лісовими культурами, у ДП «Смілянський лісгосп» у межах можливостей регулярно оновлюють технічну базу: закуповують техніку та спорядження, контролюють її належний стан тощо.

Таким чином, вдається якнайбільше мінімізувати використання хімічних та ручних доглядів.

У підсумку, станом на початок вересня працівники лісгоспу доглянули лісових культур на площі понад 784 га, з них механізовано – близько 612 га, хімічним способом – понад 162 га, а ручним – 9,4 га.

Виконання таких та інших лісогосподарських робіт – достатньо витратний момент. Зокрема, лише догляди за лісовими культурами обійшлися держпідприємству в близько 1 млн 200 тис. грн. Якщо детальніше, на механізовані догляди витрачено майже 750 тис. грн., на хімічні – близько 315 тис. грн, на ручні – дещо більше 90 тис. грн.

Аналізуючи суми відносно доглянутих площ, а також попередні показники, бачимо, що держпідприємство активно рухається у напрямку економічної оптимізації, зазначили у Смілянському лісгоспі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.