У Смілянському коледжі провели навчально-польові збори

У цей непростий для нашої країни час, особливого значення набуває національно-патріотичне виховання підростаючого покоління. Відповідно до навчальної програми курсу «Захист України» та в рамках проведення цьогорічних навчально-польових зборів у Смілянському промислово-економічному фаховому коледжі ЧДТУ провели комплекс військово-спортивних заходів.

В рамках теми «Тактична медицина» студенти закріплювали вміння найпростішими засобами рятувати життя потерпілого, полегшити його страждання, запобігти розвитку можливих ускладнень, зменшити тяжкість перебігу травми чи захворювання, яке отримують люди при надзвичайних ситуаціях.

Також, студенти вирішували ситуативні задачі з надання первинної домедичної допомоги під час вогнепальних поранень та переломів. За участю досвідченого викладача предмету «Основи медичних знань» Віри Миколаївни Кохтюк, першокурсники відпрацьовували практичні навички техніки накладання джгутів та турнікету при кровотечах; шин, виготовлених з підручних засобів, при переломах кінцівок.

Другий день заходів був присвячений спортивним змаганням. Цьому сприяли і погодні умови. На стадіоні «Локомотив» студенти виконували нормативи з триборства: біг на 100 метрів, підтягування на перекладині, метання гранати.

У підсумку, кращі результати показали студенти Артем Пиндик, Ілля Панасюк та Тимур Ільченко, які були нагороджені грамотами та призами.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.