У Смілянському коледжі планують розробити робота-розмінувальника

У Смілянському промислово-економічному фаховому коледжі готують майбутніх професійних фахівців зі спеціальностей «Електроніка» і «Телекомунікації та радіотехніка». У непростий для країни час, ці спеціальності, як ніколи, вкрай необхідні для наших збройних сил.

Здобувачі освіти, зазначених спеціальностей, під керівництвом викладачів Максима Іванова та Владислава Забудька опановують не лише теоретичний матеріал, а й набувають таких важливих наразі практичних навиків у зборі, налаштуванні та керуванні робототехнічними пристроями.

Студенти з великою відповідальністю, захопленням та цікавістю беруть участь у реалізації ідей щодо вдосконалення технічного оснащення різноманітних пристроїв, зокрема дронів різних видів, які при нагоді можуть успішно застосовуватися Збройними Силами України та рятувати життя військовим.

У планах викладачів та студентів – розробка платформи робота-розмінувальника, який допоможе в очищенні нашої території від рашистського залізяччя та знаходженні геолокацій вибухових пристроїв.

Усіх, хоче долучитися до потрібної зараз та і в майбутньому справі, запрошують на навчання у коледж. Українські військові зацікавлені у спеціалістах даного напрямку та запрошують до дієвої співпраці випускників коледжу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.