У Смілянській школі провели семінар-практикум

На базі Смілянської школи №7 відбувся міський семінар-практикум спільноти вчителів предметів художньо-естетичного циклу на тему «Впровадження інноваційних технологій – один із шляхів підвищення ефективності уроку та рівня навчальних досягнень школярів».

Пітенко О.Ф., керівник спільноти вчителів предметів художньо-естетичного циклу ознайомила присутніх із планом роботи та акцентувала увагу на використанні інноваційних технологій у системі шкільної мистецької освіти, зокрема цифрових, налаштувавши присутніх на плідну працю.

Царинна Л.Г., вчитель музичного та образотворчого мистецтва школи №7 та поділилась власним досвідом щодо використання цифрових технологій на уроках мистецтва. А за чашечкою кави досвідом та враженнями від проходження конкурсу «Вчитель року -2024» поділились вчителі шкіл №4 та №7 – Теплова О.В. та Царинна Л.Г.

Підбиваючи підсумки семінару-практикуму, присутні відзначили вдалий вибір теми семінару-практикуму, насичену робочу програму, проведеного заходу, та висловили щиру вдячність адміністрації школи за підготовку та проведення змістовного і цікавого семінару, створення комфортних умов для роботи вчителів міста.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.