У Смілянській школі-інтернаті презентували проєкт Всеукраїнської програми „ТИ ЯК?”

20 лютого у Смілянській спеціалізованій мистецькій школі-інтернат відбулася презентація проєкту Всеукраїнської програми ментального здоров’я „ТИ ЯК?” та відкриття освітнього осередку з використанням діджитал-технологій за участю начальника Черкаської обласної військової адміністрації Ігоря Табурця, заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації Наталії Кравченко, начальника Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валерія Данилевського, заступника начальника Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Оксани Сімушіної.

Проєкт Всеукраїнської програми ментального здоров’я „ТИ ЯК?” представила його регіональна координаторка Вікторія Шепіль. В ході успішної реалізації проєкту заклад освіти поповнився 10 потужними ноутбуками.

Очільник області долучився до проєктної діяльності з практичного застосування гаджетів на уроках мистецтва разом з учнями 10-го класу. У ході заняття діти демонстрували свою обізнаність, вільне володіння сучасними гаджетами та вміння працювати з ІТ технологіями.

Також під час зустрічі педагоги та учні школи ознайомили гостей з роботою гончарної майстерні, кабінетів початкової школи, шкільного етнографічного музею, відвідали заняття з соломоплетіння у майстерні „Берегиня”, арт-студію та волонтерський центр „Паляниця”.

На усіх локаціях Ігор Іванович мав змогу побачити результати творчої діяльності учнів закладу освіти, їх залучення до різноманітних проєктів та конкурсів. На згадку про мистецьку школу діти вручили гостям сувеніри, виготовлені власноруч. Неформальне спілкування гостей і дітей додало всім впевненості у непохитній вірі в нашу Перемогу!

Довідково: у Смілянській спеціалізованій мистецькій школі-інтернаті здобувають освіту понад 200 учнів з різних куточків області. Для забезпечення якісної початкової мистецької освіти та розвитку творчих здібностей учнів у школі функціонує мистецький факультет з 14 гуртками декоративно-прикладного спрямування.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.