У Смілянській профспілці працівників підбили підсумки роботи та вручили відзнаки освітянам

19 грудня відбулося засідання ради Смілянської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Тут підбили підсумки роботи за 2023 рік та окреслили плани на 2024.

В пріоритеті Профспілки – соціально-економічний захист працівників, ветеранів праці, надання матеріальної допомоги членам Профспілки на лікування, проведення операцій, оздоровлення працівників та їх дітей, волонтерська діяльність, допомога ЗСУ та сім’ям профспілчан, чиї рідні захищають нас від російського агресора.

На зсіданні відзначили активність кожної первинної організації Профспілки з цих напрямків діяльності та подякували за результативну участь організацій в онлайн-конкурсах “Життя вповну” та “Величні освітяни”шкіл №№1, №3- колегіум, гімназії 6, 7, 10, 15 та БДЮТ.

Туманова Лариса Василівна, член президії, заступниця голови міської організації Профспілки,голова профспілкової організації закладу дошкільної освіти №18 “Чебурашка” відзначена нагрудним знаком “Профспілковий лідер”.

Почесні грамоти та Подяки Черкаського обкому Профспілки працівників освіти і науки України за кращу організацію оздоровлення працівників освіти та їх дітей одержали профспілкові організації шкіл №№11 та 12, ДНЗ №№1 та 23, ліцею”Лідер” та міська організація Профспілки працівників освіти і науки України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.