У Смілі змінило адресу одне із відділень банку

img_f0a7ae7a69459af54074e5422e24598e_v_resizeВідділення “Шосте смілянське”, що було розташоване по вул. Тараса Шевченка, 11/12, широко відоме смілянам. Невеличке відділення було завжди заповнене клієнтами, які часто нарікали на задуху та черги. Відтепер відділення “Шосте Смілянське” зустрічає клієнтів просторим, світлим, зручним приміщенням, що є вдвічі більшим, ніж минуле. Нова адреса відділення – вул. Т.Шевченка, 11А.

Про це інформує сайт «ВІККА».

“Передислокація цього відділення надала змогу не тільки розширити його площу, а й додати зручності в обслуговуванні клієнтів, що мають індивідуальні потреби, – розповідає керівник напрямку Розвитку регіональних підрозділів Черкаської філії ПриватБанку Сергій Литвин. – Встановлене у відділенні індивідуальне касове вікно забезпечує обслуговування клієнтів з депозитними вкладами в індивідуальному приміщенні без черг та сторонніх очей”.

Керівник відділення “Шосте смілянське” Ольга Мельничук.

Окрім стандартних банківських послуг ПриватБанк пропонує продаж залізничних квитків, які можна купувати як заздалегідь, так і в день відправлення. 

Працівники відділення радо проконсультують своїх клієнтів відносно будь-якого сервісу чи послуги, що пропонується у банку та нададуть якісну, змістовну консультацію.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *