У Смілі зібралися на координаційну нараду керівники правоохоронних органів

8 лютого в м. Сміла за участю першого заступника прокурора Черкаської області Володимира Павленка відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів щодо стану законності та протидії злочинності в Смілянському, Городищенському, Кам’янському, Чигиринському та Шполянському районах, у тому числі її організованим проявам і корупції, за наслідками роботи Смілянської місцевої прокуратури впродовж 2017 року. Про це інформує прес-служба  прокуратури Черкаської області.

У заході взяли участь керівник Смілянської місцевої прокуратури Володимир Яценко, представники Національної поліції в області, Смілянської районної державної адміністрації, Смілянської районної ради, заступники керівника, начальники відділів та працівники апарату Смілянської місцевої прокуратури, начальники територіальних відділів поліції.

Перший заступник прокурора області Володимир Павленко окреслив пріоритетні завдання, визначені на сьогодні для органів прокуратури керівництвом Генеральної прокуратури України.

Крім того, зосередив увагу присутніх на недоліках та проблемних питаннях в роботі органів прокуратури й поліції та вимагав від підпорядкованих прокурорів максимально вжити дієвих заходів, спрямованих на підвищення ефективності реалізації прокурорських повноважень, активізувати досудове розслідування кримінальних проваджень для прийняття процесуальних рішень, вжити заходів до відшкодування збитків державі.

«Рішучі та наступальні дії необхідно здійснювати у боротьбі з корупцією, вживати комплекс організаційно-практичних заходів, спрямованих на покращення роботи задля реальної результативності», – зазначив Володимир Павленко.

Щодо конкретних результатів роботи повідомив, що упродовж 2017 року відмічено зменшення рівня зареєстрованих та облікованих злочинів, слідчими прийнято кінцеві процесуальні рішення у більшій кількості проваджень.

Водночас у Чигиринському та Кам’янському районах відмічається зростання кількості вчинених злочинів на 10 тисяч населення, високою залишається питома вага злочинів проти власності в Смілянському районі.

На нараді підведено підсумки спільної діяльності правоохоронних органів у запобіганні та протидії злочинності та корупції на території Смілянського, Городищенського, Кам’янського, Чигиринського та Шполянського районів.

Також окреслено коло проблемних питань, у вирішенні яких правоохоронці повинні вжити першочергових заходів. Зокрема, це вжиття додаткових заходів профілактики окремих категорій кримінальних правопорушень, в тому числі  злочинів проти власності, життя і здоров’я громадян, безпеки руху та експлуатації транспорту.

З доповідями та поясненнями під час заходу виступили керівники Смілянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській та області, його відділень та структурних підрозділів, керівники районних державних адміністрацій та районних рад, заступники керівника та начальники відділів Смілянської місцевої прокуратури, начальники територіальних відділів поліції.

Учасниками заходу відмічено, що організація скоординованої роботи та об’єднання зусиль усіх правоохоронців є головною метою наради, адже за цим стоїть усвідомлення пріоритетності завдань, пов’язаних із забезпеченням законності та правопорядку, надійним захистом прав і свобод громадян у поточному році.

За результатами наради розроблено ряд скоординованих заходів, спрямованих на неухильне додержання вимог законності та ефективності щодо запобігання і протидії злочинності та корупції на території юрисдикції Смілянської місцевої прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *