У Смілі завершився відкритий турнір з футболу Спеціальної Олімпіади України

285095847_350069297214299_7217229967295977392_n29 травня у Смілі відбувся Відкритий обласний турнір з футболу 5Х5 Спеціальної Олімпіади України, присвячений Європейському тижню футболу Спеціальної Олімпіади Європи Євразії.

Раніше фінали змагань такого рівня організовувалися для спортсменів з усієї України на футбольних майданчиках великих містах, таких як: Київ, Житомир, Харків, Чернігів, Вінниця та ін. У зв’язку з сьогоднішніми подіями,
участь взяли лише діти з Черкас, переселенці з Харкова, Камянської ОТГ, Балаклеївської ОТГ та смілянські спортсмени.

Турнір відбувся під девізом «Хлопці та дівчата всієї планети землю від рашистів збережіть!». У своєму виступі підтримала учасників заходу Юлія Бреус, провідний спеціаліст відділу молоді та спорту, також були онлайн вітання від учасника Європейського турніру Синьогуба Назара, який наразі тренується в Німеччині. Тематичний танок для усіх присутніх подарувала Анна Антонова-Коваль.

Змагання проходили в гострій спортивній боротьбі, але в дусі товариськості та доброти.

Третє місце у фінальному турнірі посіли черкащани, друге місце – команда смілян, завдяки кращому нападаючому – Ветрищу Володимиру, який отримав кубок, перше місце посіла команда Балаклеївської ОТГ.

Учасники отримали грамоти, подяки та медалі управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, м’ячі та смачні подарунки від Спеціальної олімпіади України.

Головний суддя турніру – Дем’яненко Ніна Трохимівна.

Виконавчий директор Спеціальної Олімпіади України – Підварко Андрій Анатолійович.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *