У Смілі завершився обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Козацький гарт 2018»

На стадіоні «Юність» відбувся обласний етап змагань Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2018». Позмагатися за першість прибули у Смілу команди із Умані, Звенигородського району, Жашківської ОТГ. Смілянщину представили команди міста та району. Загалом 60 учасників, учні від 5 до10 класів. Спортсменів привітала спеціаліст відділу освіти Ольга Христюк.

Юні спортсмени показували витривалість у стрибках на скакалці, перетягуванні канату, човниковому бігу, стрибках у довжину, естафеті. Окрім фізичної підготовки журі оцінювало й знання учасників змагань. Школярі показали знання історії України, спортивних досягнень та розвитку олімпійського руху у часи незалежності.

У підсумку перше місце вибороли школярі з Умані, друге місце – у команди Жашківської ОТГ, третю сходинку п’єдесталу пошани посіла команда зі Сміли, учні школи №12 (тренер Сергій Фадєєв). Школярі Звенигородського та Смілянського району посіли IV та V місця відповідно.

Переможців нагородили медалями та грамотами обласного комітету з фізичного виховання та спорту.