У Смілі завершився ХІІІ тур Першості Черкаської області з футболу серед аматорських команд

318 жовтня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбувся ХІІІ тур Першості Черкаської області з футболу 2020 року серед аматорських команд у першій лізі, де збірна футбольна команда «Сміла» м. Сміла (тренери Віталій Прудніков, Олександр Балозян) зустрілася з командою «Слобода» с. Червона Слобода.

Матч був дуже цікавим і сповненим гострих моментів. У першому таймі червонослобідські футболісти відразу почали активно атакувати. Як результат – перша частина гри завершилася на користь «Слободи» з рахунком 1:0.

У другому таймі смілянські футболісти оговталися від натиску і перейшли до активних дій – на перших хвилинах гол у ворота суперника забив Денис Міщенко. Наступний м’яч у сітку воріт гостей відправив Дмитро Танцюра. Але червонослобідчани не здалися і забили ще два голи.

Смілянська команда билася до останньої хвилини, щоб зрівняти рахунок і вийти вперед, проте фортуна була не на нашому боці – матч завершився з рахунком 3:2.

Наступний, ХІV тур Першості, відбудеться 24 жовтня в м. Городище, інформують у відділі молоді та спорту.