У Смілі завершено тендер щодо організації харчування у дитсадках, щодо шкіл – тендери ще тривають

У Смілі залишаються актуальними проведення тендерів з організації гарячого харчування у закладах. Ця процедура для дитячих садочків вже завершена. Переможця тендеру визначено.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив міський голова Сергій Ананко.

Управління освіти, молоді і спорту готується до підписання договору із підприємцем, що буде здійснювати триразове харчування малечі. Загальноосвітні навчальні заклади Сміли самостійно проводять тендерні закупівлі із організації харчування. В деяких школах вони вже завершені, а в деяких – ще тривають.

Закінчились шкільні предметні олімпіади, наразі готується міська команда для участі ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. 83 роботи подано на розгляд журі смілянськими юними науковцями. У Смілі 40 учнівських команд, які братимуть участь у загальнонаціональному проєкті «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Щодо інших галузей, то у Смілі нині готуються до надання нових послуг в Смілянському ЦНАПі. Незабаром тут можна буде зареєструвати транспортний засіб та отримати посвідчення водія.

В роботі медичної галузі Сміли все стабільно. Наразі два наших лікувальних заклади завершують процедуру підписання договорів з НСЗУ.

Не припиняють у Смілі розглядати та закривати запити від захисників. Регулярно надходять листи від різних підрозділів Сил оборони України. Нині у Смілі шукають можливості надати їм допомогу, використовуючи різні джерела фінансування.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.