У Смілі започаткували новий шаховий турнір

Таран_шахиТри роки тому смілянський бізнесмен, громадський діяч та великий любитель шахів Сергій Таран відкрив на території свого підприємства (колишня «Сільгосптехніка») шаховий клуб. Відремонтував приміщення, закупив сучасний шаховий інвентар та запросив усіх бажаючих. За три роки існування клубу було проведено багато змагань, клуб став відомим не тільки у Черкаській області, до нього на турніри приїжджають шахісти з усіх куточків України.

Зараз у Сергія Тарана нові амбітні плани. В найближчі місяці буде відкрито нове, значно більше приміщення для клубу. Ми зможемо запрошувати до гри набагато більше смілян. Також він планує відкриття навчального шахового класу.
Цими днями Сергій Таран святкував свій 55-річний ювілей. Члени шахового клубу вирішили відзначити вклад С.М.Тарана у розвиток шахів в нашому місті новим шаховим турніром – Кубком Сергія Тарана, який буде проводитися щорічно на початку квітня.
Більше двадцяти шахістів разом з ювіляром взяли участь у першому розіграші цього кубка. Розігрувалось п’ять призових місць. Причому, сам ювіляр, натхненний вітаннями, з першого до передостаннього туру лідирував, але, програвши останню гру, поступився першим місцем Олексію Паші. Третє дісталося Віктору Шайку, четверте – Василю Вознюку, п’яте – автору цієї замітки. Призери отримали грошові нагороди, а всі разом – велике задоволення від гострої безкомпромісної боротьби і тверде переконання, що все найцікавіше у шаховому житті Сміли – ще попереду!
Юрій ФАРСАЛОВ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *