У Смілі зафіксували випадок сказу кота

83131835_1017323225301471_4656523969464107008_n29 січня під головуванням заступника міського голови Павла Іщенка відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Начальник Смілянського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Микола Щербаков проінформував про сказ та епідемічну ситуації зі сказу в Україні, яка залишається нестійкою. Щорічно реєструються поодинокі випадки захворювання людей на сказ.

Начальник управління повідомив про випадок захворювання сказом кота. 

Так, розслідуванням було встановлено, що 28 січня до Смілянської міської державної лікарні ветеринарної медицини звернулася громадянка, що проживає по вул. О. Олійник. Жінка повідомила про загибель кота. 

У Черкаській лабораторії ДПСС при дослідженні первинного матеріалу встановили, що тварина хворіла на сказ.

Спеціалісти Смілянської міської державної лікарні ветеринарної медицини провели службове розслідування. Осіб, які контактували із хворою твариною встановили та рекомендували їм звернутись до травматологічного відділення.

Також роз’яснювальну роботу провели для мешканців вулиці.

Члени комісії погодили план заходів щодо локалізації і ліквідації вогнища сказу серед тварин на території міста.

Територію будинку по вул. О. Олійник оголошено неблагополучною, а території кварткомів № 10, 11, 14, 24 – загрозливими зонами міста. 

На комісії затвердили комплексний план локалізації та ліквідації вогнища сказу серед тварин на території домоволодіння по вул. О. Олійник.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.