У Смілі взялися за реалізацію проєктів-переможців Громадського бюджету

134346253_1278060932561031_3893733330680268971_o_новый размер28 грудня під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулося засідання координаційної ради з питань Громадського бюджету міста.

У засіданні взяли участь секретар міської ради Юрій Студанс, заступники міського голови та керуючий справами Оксана Яценко, передає офіційний сайт Смілянської міської ради.

У координаційній раді відбулися зміни, у зв`язку із входженням до складу делегованих міською радою нового скликання депутатів Валентини Далібожак та Олександра Ніколаєва, змінився представник ГО «Колегія підприємців» на Андрія Черничка.

Одне з головних питань засідання – шляхи реалізації проєктів-переможців 2018-2019 років. Йдеться про завершення робіт по пішохідному переходу через залізничну колію з боку вулиці Одеська, початок робіт з реалізації проєктів парклет «LifeZone» в центральній частині міста, благоустрій зони відпочинку Графського озера та будівництво баскетбольно-волейбольного майданчика на стадіоні «Юність».

Протягом кількох років постійна зміна керівників управління ЖКГ та керівників міста один одним призводило до затягування, а в окремих випадках – ігнорування процесу реалізації проєктів-перможців.

Найближчим часом заплановано провести зустріч за участі авторів проєктів, головних розпорядників коштів та підрядчиків з метою напрацювання реальних шляхів реалізації проектів-переможців Громадського бюджету минулих років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *