У Смілі взялися за масштабне розчищення Польського кладовища

7 березня у Смілі розпочали масштабне розчищення Польського кладовища. Це для Сміли місце не просто сакральне, а історичне. Цвинтар розташований на Замковій горі. Фактично тут були знайдені артефакти, що дозволили встановити приблизний час заснування міста.

Кладовище називається Польським, бо розміщене на місцині, де колись стояв польський замок і тут донині знаходиться чимало саме польських поховань. Наразі народ Польщі дуже підтримує Україну і з кожним днем лише міцніють дружні зв’язки наших держав.

Є певні домовленості щодо дослідження історії цього цвинтаря. Але це буде згодом, коли скінчиться війна. Наразі у міській владі взяли на себе зобов’язання навести тут лад.

Генеральне розчищення цвинтаря проводять разом із Черкаською районною радою. У роботі задіяні як комунальні підприємства, що знаходяться у них в підпорядкуванні, так і СКП «Комунальник».

Загальна площа цього цвинтаря майже 2 га. За кілька днів його планують повністю розчистити від порослі та чагарників. Далі вирішуватимуть, що робити з дикорослими деревами.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.