У Смілі визначили переможців змагань «Олімпійське лелеченя»

11 квітня у манежі стадіону «Юність» відбулося спортивно-масове свято «Олімпійське лелеченя» за участю команд школярів усіх навчальних закладів міста. Це традиційні змагання і проводяться вони щороку. Перед початком змагань розминку із учасниками змагань провела майстер спорту з вільної боротьби – тренер БДЮТ Марина Панчоха.

Під час змагань був присутній справжній олімпійський дух, адже діти не лише проявляли свої спортивні здібності, а й підтримували своїх друзів по команді і щиро вболівали один за одного. Школярі показали свої здібності та навики у спортивній естафеті, знання із питань розвитку олімпійського руху, художня майстерність була представлена спортивними газетами із зображенням символу свята – олімпійського лелеченя.

Команди показали високий рівень фізичної підготовки, прагнення до перемоги, дійсно проявили себе справжніми спортсменами, готовими до чесної боротьби за звання бути кращими олімпійськими лелеченятами. Судді змагань відзначили підготовку команд та визначили переможців. Їх щороку визначають у двох групах шкіл – багато чисельних та серед закладів, із меншою кількістю учнів.

Так, І місце посіли команди шкіл № 10 та №2, ІІ місце виборола школа №3-колегіум та школа №15, ІІІ місце у команд гімназії ім. В.Т.Сенатора та школи №6. 

За інформацією офіційного сайту Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *