У Смілі визначили переможців відкритої першості із важкої атлетики

Днями відбулися змаганя відкритої першості Смілянської ДЮСШ «Олімп» з важкої атлетики. В останнє такі змагання відбулися 19 лютого 2022 року, за п’ять днів до початку повномаштабного вторгнення росії в Україну.

Завдяки нашим мужнім воїнам ,ми маємо змогу тренувати, навчати, виховувати дітей та проводити такі змагання.

В цьогорічних змаганнях взяли участь більшість спортсменів відділення важкої атлетики ДЮСШ «Олімп» ,які впевнено володіють мистецтвом підняття штанги завдяки Заслуженому тренеру України Сергію Баєву.

Також учасниками змагань були спортсмени ДЮСШ «Вікторія» м.Черкаси,яких тренує вихованець смілянської школи важкої атлетики Гречкосій Сергій.

Серед гостей та глядачів були батьки молодих важкоатлетів та представники п’яти поколінь важкоатлетичної спільноти м.Сміла на чолі з наставником Богачинським Романом Йосиповичем: Мірошниченко Олександр, Фадєєв Сергій,Іванов Сергій,Гречкосій Сергій, Луценко Нікіта та Кузьміна Єлизавета.

За кошти міського бюджету цього року було придбано для відділення важкої атлетики новий спортивний інвентар, що суттєво вплинуло на якість тренувань та результати спортсменів.

Також для дітейза підтримки підприємця Віталія Лисенка придбали подарунки та призи.

Спільні фото декількох поколінь важкоатлетів залишаться для історії. А настанови, що дали досвідчені спортсмени молоді – цінні у їх тренуваннях та у досягненні високих спортивних результатів.

Джерело: офіційний сайт Смілянсьої міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.