У Смілі визначили переможців Відкритого зимового Чемпіонату міста з футзалу

7 березня у спортивній залі стадіону «Авангард» відбулися фінальні ігри та урочисте закриття Відкритого зимового Чемпіонату м.Сміла з футзалу серед аматорських команд сезону 2020 року. Про це інформує відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту.

Нагадаємо, що змагання є традиційними та проводяться щороку за сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту, Федерації футболу м.Сміла та футбольного клубу «Явір». Усього цього року в Чемпіонаті взяли участь 8 команд з м.Сміла та Смілянського району. Змагання були видовищні, напружені, багаті на цікаві ігрові моменти, щирі емоції, гравці кожної футбольної команди проявили свою майстерність, волю, спритність та жагу до перемоги. Завершився Чемпіонат з футзалу з такими результатами:

І місце – ФК «Пігмаліон» с.Голов’ятине;

ІІ місце – ФК «Колос» с.Березняки;

ІІІ місце – «Темна конячка» м.Сміла.

Усіх присутніх привітали голова Федерації футболу м.Сміла Юрій Сегеда, начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Наталія Маслюк, голова с.Голов’ятине Олег Руденко, голова Балаклеївської ОТГ Ростислав Ситнік. Переможці нагороджені кубками, медалями та грамотами управління освіти, молоді та спорту Смілянський міської ради. За сприяння у проведенні Відкритого зимового Чемпіонату м.Сміла з футзалу серед аматорських команд сезону 2020 року грамотами також відзначені члени суддівської колегії та медпрацівник. Наступні зустрічі команд відбудуться вже навесні під час проведення міських змагань з футболу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.