У Смілі визначили переможців Відкритого чемпіонату міста з футболу 2019 року серед аматорських команд

IMG_20190909_110238_resize7 вересня в Смілі на стадіоні «Юність» відбувся 5 тур та урочисте закриття Відкритого чемпіонату м. Сміла з футболу 2019 року серед аматорських команд. Змагання ще раз довели, що футбол залишається найпопулярнішим і найулюбленішим видом спорту, який заполонив серця та помисли  людей різного віку й став грою сильних, мужніх і красивих людей.

Чемпіонат проводився за сприяння управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради і Федерації футболу м. Сміла. З початку змагань стартували 7 команд із м. Сміла, Смілянського та Кам’янського районів, але до фіналу дійшли 6, інформують у відділі молоді та спорту.

На урочистому закритті змагань спортсменів привітали заступник міського голови Павло Кондратенко, начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова.

Переможцем стала команда «Михайлівка» (с. Михайлівка), ІІ місце посіла команда «Агро-Рось» (с. Ташлик), на ІІІ місці – команда «Колос» (с.  Березняки).

В номінаціях кращим воротарем визнано Сергія Котляренка, кращим гравцем – Максима Лушпігана, кращим бомбардиром – Павла Видиша.

Заступник міського голови Павло Кондратенко, начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова та начальник відділу молоді і спорту Наталія Маслюк вручили спортсменам грамоти, кубки та медалі.