У Смілі визначили переможців Відкритого чемпіонату Черкаської області з вільної боротьби

2 (2)14 жовтня спортивна зала школи №12 стала майданчиком для змагань з вільної боротьби. Вперше за багато років у Смілі провели Відкритий чемпіонат Черкаської області з вільної боротьби. Позмагатися приїхали 132 учасника, з Канева Черкас, Звенигородки, Тального та з міста Южний (Одеська область). Смілу представила команда спортивного клубу «Вольнік», що працює при Будинку дитячої та юнацької творчості. Ще дві команди представили Смілянський район. Організатори змагань  – управління сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, Федерація з вільної та жіночої боротьби Черкаської області, Будинку дитячої та юнацької творчості та управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради.

Учасників привітала начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Наталія Маслюк. Юні спортсмени, а це діти віком від 15 і менші, боролися у різних вагових категоріях. Також у спортивних двобоях зійшлися дорослі учасники змагань, які виступили в абсолютній ваговій категорії. За підсумками змагань у спортсменів із СК «Вольнік» 11 медалей.

І місце: Дмитро Губанов, Ростислав Боруц, Вікторія Багацька та Дарина Бойчук.

ІІ місце: Богдан Геріх, Ігор Семончук, Анна Зайцева та Вероніка Півторак (до речі, одна з найменших учасниць змагань, 2012 р.н.).

ІІІ місце: Андрій Мартинюк, Назар Багацький та Данило Груша.

Усі – вихованці тренера В’ячеслава Пономаренка. Призерів відзначили грамотами управління сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА та медалями, якими забезпечили учасників меценати.

Підготувала Таїсія Соболь

3 (2) 1 (2) 4 (2) 5 (2)

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *