У Смілі визначили переможців творчого конкурсу «Жінка – восьме диво світу»

Фото з сайту Смілянської міської ради

Фото з сайту Смілянської міської ради

За сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту у Смілі завершився міський конкурс творчих робіт молоді «Жінка – восьме диво світу».

Його проводять з метою популяризації моральних і культурних цінностей сім’ї, родинного та патріотичного виховання молодого покоління, утвердження важливої ролі жінки в суспільстві

У конкурсі взяли участь учні та студентська молодь шкіл міста, а також позашкілля.

Переможцями стали:

У І віковій категорії ( 10-13 років):

І місце – Софія Артеменко (робота «Україночка»), вихованка дитячої школи мистецтв;

ІІ місце – Дарія Василюк (робота «Солодкий сон») та Чепурна Софія (робота «Хай буде сон, хай буде мати»), вихованки дитячої школи мистецтв;

ІІІ місце – Валерія Кондратюк (робота «Жінка – 8 чудо світу») та Аліна Лавренчук (робота «Жінка – диво природи»), учениці школи №10; Марія Менчук (робота «Гламурна»), вихованка дитячої музичної школи № 2.

У ІІ віковій категорії ( 14 -16 років):

І місце – Марина Сьоміна (робота «Найзаповітніші мрії в житті жінки») та Альона Ясногорська (робота «Щасливі миті в житті жінки»), вихованки дитячої музичної школи № 2;

ІІ місце – Марія Федосенко (робота «Жінка, як троянда – ніжна і колюча») та Анастасія Федосенко (робота «Кожна жінка – берегиня, янгел – охоронець»), вихованки дитячої музичної школи №2; Крістіна Гладка (робота «Дзеркало душі»), вихованка дитячої школи мистецтв;

ІІІ місце – Марія Чубар (робота «Портрет матусі»), вихованка БДЮТ; Єлизавета Романенко (робота «Диво»), учениця ліцею «Лідер»; Валентина Стахурська (робота «Восьме диво світу»), учениця школи №2.

Підготували переможців вчителі та творчі керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти, а саме:

Надія Іванівна Білан, вчитель української мови та літератури школи №2;

Сергій Вікторович Давиденко, викладач образотворчого мистецтва дитячої музичної школи №2;

Ніна Василівна Корсунь, керівник народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Перлина» БДЮТ;

Галина Іванівна Коцаба, викладач образотворчого мистецтва дитячої музичної школи №2;

Лариса Вікторівна Мандро, викладач образотворчого мистецтва дитячої школи мистецтв;

Ольга Миколаївна Савчук, викладач дитячої школи мистецтв;

Аліна Володимирівна Соловйова, учитель образотворчого мистецтва школи №10.

Переможці отримають грамоти управління освіти, молоді та спорту та пам’ятні подарунки, їх творчі керівники будуть відзначені подяками управління, інформує відділ молоді та спорту.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *