У Смілі визначили переможців міського турніру з футболу «Діти – за мир»

1З 8 до 10 жовтня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбувся відкритий міський турнір з футболу «Діти – за мир!». Змагання – традиційні і проводиться з 2014 року за підтримки управління освіти, молоді та спорту, Федерації футболу м. Сміла.

Цьогоріч у турнірі взяли участь 5 команд зі Сміли, Черкас, сіл Білозір’я  та Балаклея. Наше місто представили дві команди «Явір-Олімп» (тренер Віталій Прудніков) та «Явір-Сміла» (тренер Микола Сіроштан).

Змагання проходили по коловій системі, всі команди грали по черзі одна з одною.

За результатами матчів І місце виборола команда «Черкащина-Академія» із Білозір’я. «Срібними» призерами стали сміляни, команда «Явір-Олімп». ІІІ місце посіла команда «ФШМ» з Черкас.

Нагородили переможців та призерів грамотами, медалями і кубками. Їх урочисто вручили голова Федерації футболу м. Сміла Юрій Сегеда, начальник управління освіти, молоді та спорту Валентина Зборівська, директор ДЮСШ «Олімп» Олександр Мотузенко, інформують у відділі молоді та спорту.