У Смілі визначили переможців Кубку пам’яті Б.М.Гударенка та його соратників

За підтримки відділу молоді та спорту Смілянського управління освіти, молоді та спортуу переддень Нового року відбулася фінальна зустріч команд-учасниць Кубку пам’яті Б.М.Гударенка та його соратників.

У Смілі це традиційні змагання.

Змагання провели як товариські баскетбольні зустрічі колишніх і теперішніх вихованців БДЮТ, розповів тренер смілянського баскетбольного гуртка Іван Петренко.

Попередні ігри відбулися 16 грудня в день народження родоначальника баскетболу в м.Сміла. Тоді команді школярів “Ассоль” U16 у грі за бронзові нагороди вдалося виграти у команди “Шева”, яка була послаблена через травму Іванченка Єгора на перших хвилинах гри.

Символічний товариський реванш відбувся 31 грудня. Команда “Шева” підсилена “зірковими гостями”:Дар’єю Полторацькою і Максимом Лисяком (нині гравець вищої ліги ком.”Самбір”) успішно відігралися, продемонструвавши школярам, як виконуються приховані паси. Глядачі активно аплодували Дашиним проходам під кошик і “слемданкам” Максима.

Фінал відбувся між командами “РПЗ-Поштовий” та “Центр-Богдана”.

Гра була досить напруженою, іноді жорсткою. Інтрига залишалася до завершення матчу, але у підсумку перемогу здобула команда “РПЗ-Поштовий”, яка змогла утримати перевагу у 4 очка до фінального свистка.

Після ігор відбувся традиційний конкурс на кращого триочкового снайпера турніру. Ним виявився неодноразовий переможець таких конкурсів, учень школи №7 В’ячеслав Осаула.

Керуюча відділом молоді та спорту Валентина Зборівська разом з головним спеціалістом відділу Юлією Бреус вручили медалі та спеціальні нагороди кращим гравцям кожної команди. Також, цінні подарунки отримали тренер і гравці команди “Ассоль”, які є діючими чемпіонами Аматорської ліги м.Черкаси(дивізіон “Б”)сезону 2021-2022р.р.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.