У Смілі визначили найсильніших борців (Фото)

DSC_0411 (2)Спортивна зала школи №7 стала місцем зустрічі спортсменів, які займаються вільною боротьбою. Дітей, молодь та дорослих зібрав відкритий чемпіонат  Сміли з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. Організатори спортивного дійства – управління освіти, молоді та спорту і спортивний клуб «Вольнік», що діє при Будинку дитячої та юнацької творчості. Традиційно підтримав змагання депутат міської ради Віктор Лихолай. Позмагатися за першість прибули команди з Канева, Черкас, Звенигородки, Тального, Білої Церкви, Южного, Києва, Броварів, Одеси, Ржищева, Шепетівки, а також Сміли (вихованці СК “Вольнік”) та Смілянського району.

Гостей спортивного свята привітав міський голова Олексій Цибко, депутат міської ради Віктор Лихолай, заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Марія Яцина, начальник відділу молоді та спорту Наталія Маслюк. Подяками відзначили тих, хто долучився до організації чемпіонату.

Спортсменам побажали здобути новий досвід та успіху, а глядачам – яскравих вражень та гарного настрою.

Поєдинки тривали майже увесь день. За результатами змагань грамотами та медалями були відзначені борці у різних категоріях. Кубками відзначили і команди, які вибороли найбільше медалей. Так, у підсумку найсильнішою командою з вільної боротьби стала команда Сміли, ІІ місце посіли спортсмени з Тального, ІІІ місце – команда Білої Церкви.

DSC_0306 (2) DSC_0321 (2) DSC_0293 (2)DSC_0329 (2) DSC_0335 (2)DSC_0362 (2) DSC_0377 (2) DSC_0381 (2)DSC_0396 (2)DSC_0401 (2)DSC_0411 (2)DSC_0400 (2)DSC_0271 (2)DSC_0261 (2)DSC_0256 (2)DSC_0250 (2)DSC_0430 (2)DSC_0457 (2)DSC_0462 (2)DSC_0473 (2)DSC_0484 (2)DSC_0497 (2)DSC_0516 (2)