У Смілі відзначили кращих вчителів фізичної культури та ветеранів спорту

DSC_1032 (2)У Смілі назвали кращого вчителя фізичної культури за результатами роботи за минулий рік. Кубок переможця за рішенням спортивного активу міста отримав Анатолій Тучинський, вчитель фізичної культури гімназії імені В.Т. Сенатора, керівник методичного об’єднання вчителів фізкультури. Призерами у номінації «Кращий вчитель фізичної культури» стали Юрій Зайцев і Євгеній Ковтун із школи №11 та Анатолій Левченко, школа №1.

Найуспішнішим спортсменом-ветераном за підсумком 2016 року стали:

переможецьСвітлана Цьома, яка зайняла І місце в обласних змаганнях у змаганні з шахів;
призериЛюбов Черниш, зайняла ІІІ місце у змаганнях з шахів в рамках Спартакіади серед виробничих підрозділів Шевченківського дирекції залізничних перевезень у Смілі, Валентин Цихан, член збірної команди міста Сміли з футболу 50+.

Нагороди – Кубок, грамоти міськвиконкому та пам’ятні подарунки переможці та призери отримали під час урочистостей на святі «Герої спортивного року – 2016»