У Смілі визначили кращих гімнастів

гімнастика28 березня у спортзалі школи №11 відбувся відкритий Чемпіонат м. Сміла з гімнастики спортивної, пам’яті Кучеренка І.І. Змагання зібрали команди з міст Сміла, Черкаси, Кропивницький, загалом більше 50 спортсменів.

Про це інформують у відділі молоді та спорту.

На урочистому відкритті Чемпіонату спортсменів привітали головний спеціаліст відділу молоді та спорту Олена Живолуп та директор ДЮСШ «Олімп» В’ячеслав Коломієць, який є вихованцем Івана Івановича Кучеренка.
40 років пропрацював Іван Іванович тренером з гімнастики спортивної у м. Сміла та виховав плеяду талановитих спортсменів, зокрема 4 його вихованці виконали норматив «Майстра спорту України», 18 – «Кандидат в майстри спорту України», 36 – норматив І розряду. Його вихованець Іван Кучеренко 8 разів ставав призером Першості УРСР серед школярів, неодноразовим призером Всесоюзних молодіжних ігор та молодіжної Першості УРСР. Присутні вшанували пам’ять Івана Івановича хвилиною мовчання, а головний спеціаліст відділу молоді та спорту Олена Живолуп разом з В’ячеславом Коломійцем, Сергієм Баєвим та Ігорем Коваленко поклали букет на могилу видатного тренера. Серед переможців та призерів змагань є вихованці ДЮСШ «Олімп» м. Сміла: Микола Дорошенко, Олександр Чуприна, Андрій Кудін, Олександр Пилипенко, Андрій Ткач, Михайло Осадчий, Даниїл Романенко, Тарас Головченко, Тимур Головченко, Ігор Геращенко, Єгор Ткаченко, Андрій Третяк.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *