У Смілі виявили росіянку, яка порушила міграційне законодавство

завантаженняУ Смілі виявлено 48-річну громадянку російської федерації, яка приїхала в Україну на початку лютого 2022 року. По закінченню дозволеного строку перебування не перервала відвідини України.

На жінку, яка набула статусу нелегальної мігрантки, міграційники склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 203 КУпАП та стягнуто штраф у 2720 грн.

Окрім цього, стосовно іноземки прийнято рішення про примусове повернення. Протягом 10 днів вона повинна самостійно покинути територію України.

Працівники Звенигородського відділу Управління ДМС у Черкаській області спільно з працівниками Звенигородського районного відділу поліції виявили 40-річного громадянина Республіки Білорусь на території одного з сіл Звенигородщини. Іноземець прибув в Україну взимку 2019 року, користуючись безвізовим режимом в’їзду. Після закінчення дозволеного строку перебування не планував виїжджати до країни громадянської належності.

За свідоме порушення міграційного законодавства України громадянина Республіки Білорусь притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП та стягнуто штраф у 2250 грн. Стосовно нього прийняте рішення про примусове повернення до країни походження або третьої країни. Протягом місяця іноземець зобов’язався самостійно виїхати з України.

Міграційники нагадують, громадяни Республіки Білорусь можуть розрахувати кількість днів перебування в Україні за допомогою сервісу «Міграційний калькулятор для громадян Республіки Білорусь» https://dmsu.gov.ua/services/migcalculator-bilorus.html.

А от для громадян росії з 1 липня в Україні офіційно запроваджено візовий режим.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.