У Смілі витратять 15 млн гривень на ремонт тротуарів

Cмілянська мерія завершує пошук підрядника на виконання робіт з реконструкції тротуарної частини вулиці Богдана Хмельницького. Це найкоштовніший тендер місцевих чиновників із початку повномасштабного вторгнення росіян, вартість якого оцінена у майже 12 млн гривень.

Така інформація міститься  у системі “Прозорро”, інформує сайт 18000.

Згідно з оголошенням торгів, участь у яких взяв лише один підрядник – товариство “Євробуд-індустрія”, роботи мають бути завершені до кінця цього року. Їхнє фінансування буде здійснено коштом місцевого бюджету.

Відповідно до технічного завдання, а також відомостей ресурсів, майбутній підрядник має облаштувати пішохідну зону по вулиці Богдана Хмельницького, встеливши тротуарну плитку, висадивши нові дерева, встановивши лавки та урни. Водночас графічна частина проєкту відсутня у публічному доступі.

Загальна вартість проєкту у реалізації саме “Євробуд-індустрії” може скласти 11,6 млн гривень. Зокрема, передбачено придбання 25 лавок та такої ж кількості урн ціною 7,3 тисячі гривень за комплект, також купуватимуть сакури та цеанотуси ціною у 440 гривень та 260 гривень відповідно. Найбільшу ж суму коштів під час виконання підряду витратять на бетону плитку товщиною у 40 мм і вартістю у майже 400 гривень за квадратний метр. Бортові камені обійдуться у 225 гривень та 309 гривень за штуку (висота 20 та 30 см відповідно).

Компанія переможець тендера зареєстрована у Черкасах та належить Рубіку Абрамяну. В активі товариства нині понад 300 договорів із розпорядниками публічних коштів загальною вартістю у майже 800 млн гривень.

Паралельно із ремонтом тротуару по вулиці Богдана Хмельницького компанія “Євробуд-індустрія” може також отримати право на аналогічні роботи по вулиці Незалежності у центрі міста. Тут масштаби робіт менші й оцінені у 1,8 млн гривень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.