У Смілі виступить Національний академічний духовий оркестр України

2Вже відомий смілянам найбільший духовий оркестр України, що носить найвищі мистецькі статуси національного та академічного, завітає до нашого міста з новою феєричною програмо для всієї родини «Музична мультипанорама». Найвищий рівень музичного виконання кращих творів вітчизняної та світової мультиплікації з синхронно візуалізацією цих шедеврів на великому екрані, напевно викликає найприємніші відчуття у юних та дорослих глядачів.

Адже всі ми родом з дитинства і мабуть не має такої людини, яка хоча б на мить не прагнула повернутися туди. Тим більше, якщо випадає така нагода безпосередньо доторкнутися до високого мистецтва, протягом двох годин бути його частиною, прищепити власним дітям смак до справжньої музики, що виконується дійсно майстрами своєї справи.
Ми самі і наші діти вже неодноразово бачили гастролюючи розважальні шоу з великими ляльками, розфарбованими клоунами, «бородатими» конкурсами та гучною «фанерною» музикою. І небагато хто з смілянських дітей “наживо” чув справжній великий оркестр. Тож запрошуємо в світ культури і мистецтва. Як то кажуть, відчуйте різницю.
01 жовтня міський будинок культури. Національний академічний духовий оркестр України! «Музична мультипанорама»! 60 музикантів! Живий звук!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *