У Смілі вирішили провести об’їзд пам’ятників та пам’ятних знаків Другої світової війни, щоб потім їх відремонтувати

dsc_1003_011 січня за дорученням міського голови Сергія Ананка заступник міського голови Тетяна Карло провела засідання комісії з питань встановлення, обліку та демонтажу пам’яток історії та культури на території Сміли.

У складі комісії відбулися зміни. Нині її очолює міський голова Сергій Ананко, а міську раду у комісії представляють депутати Микола Якушенко та Валентина Далібожак, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

На засіданні розглянули заяву Юрія Шпака щодо прийняття меморіальної дошки Анатолію Лукичу Шпаку, встановленої на фасаді ПАТ “Смілянський машинобудівний завод”, на баланс міста. Проєкт рішення щодо цього питання вирішили підготувати на найближче засідання.

Члени комісії розглянули заяву про встановлення меморіальної дошки на честь Ганни Мальцевої, ініціатора будівництва швейної фабрики імені Лесі Українки та яка 43 роки пропрацювала на посаді директора фабрики. Щодо цього, було вирішено звернутися листом до нинішнього керівництва фабрики.

Щодо встановлення пам’ятного знаку Герою України В’ячеславу Чорноволу у сквері воїнів-інтернаціоналістів, члени комісії вирішили провести громадське обговорення та підтримати проведення культурно-масових заходів з нагоди річниці від дня народження видатного українця.

Окрім того, на комісії розглянули питання про перейменування скверу воїнів-інтернаціоналістів у сквер Слави та передачі на баланс управління житлово-комунального господарства, ухвалили рішення про встановлення пам’ятної дошки земляку, учаснику Другої світової війни Івану Бірченку на алеї Меморіалу Слави.

Також на комісії вирішили провести об’їзд усіх пам’ятників та пам’ятних знаків Другої світової війни з встановленням необхідності проведення ремонтних робіт.

dsc_0995 dsc_1003_0

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *