У Смілі вихованці усіх дитсадків охоплені триразовим гарячим харчуванням

Забезпечення життєдіяльності міста – командна робота. Так, на черговій нараді головними були питання допомоги жителям постраждалої Гречківки, ремонтні роботи на колекторі, освіта та інші.

Мікрорайон Гречківка на порядку денному. Продовжується установка віконних блоків, далі допомагають постраждалим заносити в Дію дані щодо пошкодженого майна.

Оперативно вирішують у місті і питання ліквідації аварії на каналізаційному колекторі. В процесі роботи було виявлено, що пошкодження мереж значно більші, ніж місце пориву. Цій залізобетонній конструкції майже 50 років. І за цей час вона просто “зникла”. Тож тепер плануємо перекласти більше 200 м колектору новими трубами. Відповідно, роботи затягнуться на більший термін.

В освітянській галузі міста є актуальним налагодження процесу харчування дітей у закладах. Наразі вже всі дитячі садочки охоплені триразовим гарячим харчуванням. Щодо загальноосвітніх закладів, то залишилось лише два, в яких з об’єктивних причин завершується процедура закупівель цієї послуги. В решті – діти вже з повноцінними обідами.

Команда школярів Сміли бере участь в обласних етапах предметних олімпіад та захисті наукових робіт в МАН.

В розпалі міські зональні змагання у рамках проекту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”. Наразі волейболісти доводять своє право потрапити у фінал, а згодом і представляти наше місто у наступному етапі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.