У Смілі виявили нелегального мігранта

У м. Сміла міграційники за сприяння Управління СБУ в Черкаській області виявили 27-річного громадянина Грузії, який майже 10 місяців незаконно перебував в Україні.

За умовами безвізового в’їзду міг знаходитися тут 90 днів протягом 180.

Працівники Смілянського відділу Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС склали на іноземця адміністративний протокол, стягнули штраф та ухвалили рішення про його примусове повернення до країни походження або третьої країни. Завершити відвідини України він зобов’язаний до 22 травня 2024 року.

Окрім того, уманські міграційники у співпраці з Управлінням стратегічних розслідувань в Черкаській області ДСР виявили 45-річного громадянина Ізраїля, який протермінував дозволений строк перебування в Україні на понад 5 років та ухилявся від виїзду.

За порушення міграційних правил іноземця притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 203 КУпАП та стягнули штраф. Згідно з ухваленим рішенням про його примусове повернення до країни походження громадянин Ізраїлю до кінця травня 2024 року повинен самостійно покинути Україну.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.