У Смілі виділили 1мільйон 200 тисяч на зовнішнє освітлення

Протягом останніх років впроваджувались заходи, направлені на економію споживання електроенергії, досягти максимального ефекту неможливо через те, що частина освітлювальних приладів, які експлуатуються, не відповідають технічному рівню сучасного освітлювального обладнання, а світловіддача їх досить низька.

Технічно застарілі світильники з ртутними лампами споживають велику кількість електроенергії. Управлінням ЖКГ спільно з балансоутримувачем мережі зовнішнього освітлення КП «ВодГео» розробили програму з утримання та розвитку зовнішнього освітлення міста направлену на відновлення, реконструкцію та побудову установок зовнішнього електричного освітлення вулиць, доріг, площ, пішохідних переходів, на забезпечення нормованої величини кількісних і якісних показників функціонування вуличного освітлення.
Втілення даної програми призведе до покращення освітлення вулиць та провулків м. Сміли в темну пору доби шляхом належного утримання, будівництва нових, реконструкції, капітальному та поточному ремонтів існуючих ліній вуличного освітлення, в тому числі і встановлення на існуючих лініях додаткових ліхтарів вуличного освітлення, заміни ліхтарів старого типу на енергозберігаючі.
На черговій сесії Смілянська міська рада виділила з міського бюджету кошти в суму одного мільйона двісті тисяч гривен на фінансування програми.
Сайт міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

1 коментар “У Смілі виділили 1мільйон 200 тисяч на зовнішнє освітлення”

  1. микола коментує:

    Район Гречковка м. Сміла.Від залізничного переїзду,до кладовища,повністю відсутнє вуличне освітлення.Ідучи з роботи ,після 20.00.Невідомі особи майже щодня з сторони кладовища, тягнуть металеві предмети, будь -ласка освітіть вулицю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *