У Смілі вшанували Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні та згадуємо події десятирічної давнини.

Небесна Сотня – це українці, які змінили перебіг історії нашої держави. На майдані всіх єднала спільна мрія, віра у краще майбутнє.

В ці лютневі дні вони змогли обʼєднатися та, навіть, без зброї дати відсіч несправедливості, захищаючи свою незалежність, жертвуючи власними життями.

20 лютого у Смілі біля памʼятного знаку Героям Небесної Сотні, вшанували і наших земляків Юрія Пасхаліна та Андрія Саєнка, вони залишилися у нашій пам’яті молодими назавжди.

18 лютого був День пам’яті загиблих під Дебальцевим. Дебальцевський плацдарм увійшов в історію України як символ самовідданості, мужності та героїзму такого масштабу, від якого захоплює дух у всього людства.

Паперові янголи, як символ пам’яті загиблих, затріпотіли на символічному дереві. Запалили свічки пам’яті, поклали квіти до памʼятного знаку та вшанували полеглих хвилиною мовчання. Це найменше, що ми можемо зробити для них – пам’ятати.

Події тих часів закарбовані і у світлинах. Їх зібрали наші краєзнавці у фотовиставку.

Духовний гімн нашої країни «Боже великий, єдиний, нам Україну храни» закарбовує тверде переконання у світлому майбутньому Незалежної України. Виконали його всі разом. Також, учасники зібрання поклали квіти до Пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.