У Смілі вручили документи на квартиру учаснику АТО | Газета "Сміла" – газета про наше рідне місто

У Смілі вручили документи на квартиру учаснику АТО

zzzzzzzzzzzatooooУ виконавчому комітеті Смілянської ради в урочистій обстановці секретар міської ради Віктор Федоренко вручив документи на квартиру учаснику АТО Олександру Форманюку. Привітав воїна та подякував за службу і народний депутат України Сергій Рудик. За особисту мужність і героїзм, незламність духу, проявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне виконання військового обов`язку Олександр Васильович Форманюк нагороджений медаллю «Захиснику України». В боях під містом Горлівкою Олександр був поранений, згодом звільнений в запас за станом здоров`я.

У липні 2016 року Смілянською міською радою прийнято Програму забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2016-2020 роках та затверджено положення про порядок надання довготермінових кредитів учасникам АТО на будівництво та придбання житла. Фінансування програми здійснюється за рахунок коштів обласного та міського бюджетів на умовах співфінансування, частка міського бюджету складає 90%.

У березні 2017 року міським та обласним бюджетом було пофінансовано придбання трикімнатної квартири сім`ї учасника АТО, інваліда 3 групи Форманюка Олександра Васильовича зі складом сім`ї 3 особи (вартістю квартири 420 тис. грн., загальною площею 58,1 кв.м.) Сім`ї Олександра Васильовича надано безповоротну фінансову допомогу на оплату першого внеску в розмірі 84 тис. грн. розмір кредиту складає 336 тис. грн. терміном на 30 років.
Сайт міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *