Кібертурнір у Смілянському коледжі харчових технологій

1_322 квітня в Смілянському коледжі харчових технологій пройшов турнір з кіберспортивної гри «DOTA-2». В турнірі брали участь студенти коледжу та учні шкіл м. Сміли. Бажаючих взяти участь було більше ніж необхідна кількість гравців. Протягом тижня тривала реєстрація учасників та попередній відбір. В грі взяли участь три команди «Justice Warriors», «Papich Fans» та «Netm». І тур гри був напружений та досить тривалий. Учасники та вболівальники раділи перемогам та засмучувались поразкам. Надзвичайно великою була моральна допомога вболівальників, які прийшли підтримати гравців та вже зареєструвались, як учасники для участі в ІІ турі, який відбудеться 20 травня.

Для зняття напруги всіх присутніх пригощали технологи СКХТ НУХТ смачними кексиками, чаєм та кавою! В запеклій боротьбі перемогла збірна команда студентів коледжу та школярів  “Justice Warriors” з капітаном команди Демченко Михайлом, який вміло керував діями своїх учасників.

2_3Золоті призери отримали головний приз Подарунковий грошовий сертифікат на суму 250 грн. для відвідування кафе. Решта учасників отримали дипломи та  пам’ятні магніти з логотипами гри «DOTA – 2».

Золоті призери готуються до ІІІ завершального туру, в якому пройде боротьба за головний приз турніру та кубок чемпіонів м. Сміли у кібертурнірі «DOTA-2».

Прес-центр Смілянського коледжу харчових технологій

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *