У Смілі влаштували змагання «Спортивна родина» для «особливих» сімей

sportsim_1_3Активні, сильні духом та дружні родини зібралися 7 жовтня у Смілянській ЗОШ №5 на обласні змагання «Спортивна родина» для сімей, які виховують дітей з особливими потребами. Організаторами змагань виступили Черкаський центр «Інваспорт» спільно з Смілянським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Змагання провели параолімпійські чемпіони, гордість нашого міста Олександр Дрига і Андрій Стельмах, а також Демяненко Ніна Трохимівна.
Змагання пройшли на високому рівні, в дружній атмосфері, полум’я наполегливості та азарту дозволили учасникам бути активним, проявити себе, продемонструвати волю до перемоги і незламний характер.
sportsim_1_4Переможці та учасники змагань отримали грамоти, подарунки та грошові винагороди.
Такі заходи є дуже важливими для всіх нас, тому що спорт зміцнює не тільки моральний друг, але і характер, розум, силу волі, повагу до людей і до самого себе. Завдяки спорту можливо розкрити весь потенціал людського організму та знайти сили для подолання будь яких труднощів, інформує Смілянський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *