У Смілі відзначили міжнародний день людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана. У цей важливий день завітали до територіального центру соціального обслуговування громадян  заступник міського голови  Людмила Осейко, начальник управління праці та соціального захисту населення Микола Прокоф’єв, голова міської організації ветеранів Микола Якушенко та його заступник Віктор Іншаков. Вони привітали шановних ветеранів Сміли зі святом, подякували за невтомну працю та захист Вітчизни,  побажали міцного здоров’я, сили, бадьорості, мирного неба, а  також вручили цінний подарунок,  який передала територіальному центру Смілянська  ОДПІ.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. У цей день світ говорить про проведені активні дії щодо захисту інтересів людей похилого віку, створення для них сприятливих умов життя, про невирішене у цій сфері.

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

Управління праці та соціального захисту населення

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *