У Смілі відзначили День місцевого самоврядування

78405380_1142640829273856_6245572580908990464_n6 грудня в Будинку рад відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування. На святкування були запрошені депутати міської ради, члени виконавчого комітету, ветерани праці, голови квартальних комітетів міста, працівники, інформує сторінка виконавчого комітету Смілянської міської ради.

Міський голова Олексій Цибко привітав усіх хто працював та працює у сфері місцевого самоврядування з професійним святом, зокрема він зазначив, відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Саме органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців громади та несуть відповідальність за забезпечення належних умов її функціонування і розвитку.

– Сердечно дякую тим смілянам, які вносять свій посильний вклад у розвиток міста, його інфраструктуру, адже, тільки спільними зусиллями ми зробимо нашу Смілу затишнішою. Бажаю всім міцного здоров’я, добра, миру, щастя, родинного затишку, благополуччя та злагоди, щоб наша спільна праця була плідною та сприяла розбудові рідного міста, зазначив міський голова.

Святкового настрою присутнім додав концерт за участю гостей з Черкасах та місцевих аматорів сцени.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *