У Смілі відкривається відділ продажу страхових продуктів

У зв’язку з відкриттям у Смілі відділу з продажу страхових продуктів, фахівцями Смілянського міськрайонного центру зайнятості було організовано міні-ярмарок вакансій за участю АТ «Страхова група «Ю.БІ.АЙ-КООП», яка є однією із страхових компаній на українському страховому ринку. Про це інформують у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості.

Страхову компанію презентувала заступник начальника Черкаського регіонального управління Людмила Луцик, яка наголосила, що компанія прагне до того, щоб робота працівників зі взаємодії з клієнтами була ефективною та злагодженою.

35 шукачів роботи ознайомились зі страховими продуктами та напрямами їх реалізації. Присутні отримали детальну інформацію щодо актуальної вакансії начальника відділу продаж. Людмила Луцик розповіла про посадові обов’язки фахівця, який претендує на вакантну посаду «Начальник відділу здійснює активний пошук клієнтів, проводить переговори, презентації, консультації та укладає договори зі страхування тощо». 

Учасники дізнались про умовами праці в компанії, а саме: офіційне працевлаштування, кар’єрний ріст, постійне навчання та можливість розвиватися у стабільній компанії.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *